Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płaca minimalna 2020. Będzie duży wzrost, rząd przyjął nowe stawki od 1 stycznia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2019 r. o 16:59 Powrót do artykułu
Słuchaj niech podnoszą ile chcą nawet i za 40 zł chleb niech pieko  ja bede kupował niemiecki bo bedzie za 3 zł pazerne  ich myslenie niech zapier...... za 1800 zł ja chce sie nachapac w 4 lata  a jak mu nikty tego hleba nie kupi to niech idzie na etat .tyle w temacie wkoncu dojda do tego ze ich towaru nikt ne bedzie kupował bo sa pazerni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troliszcza ze sPÓłdzielni "Dewelo-Tęcza" w końcu będzie stać na POdwójnego kebaba. Miejmy nadzieje, że w związku z tym cena dewelo-metra nie wzrośnie o 30%, bo wtedy zunio musiałby zacząć skup interwencyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak Ci żle to może swoją firmę załóż i też bedziesz jeździł autem za tyle tysięcy. Jak tak wszyscy pracownicy tak tu płaczą, że mało zarabiaja, to trzeba się zwolnić i lepiej płatnej pracy poszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajemy się nabrać na lamenty pazernych pracodaffców o "wzrostach cen". Jeśli pazerny piekarz mógłby wciskać ludności swój produkt za 6, zamiast za 3 złote, robiłby to już teraz bez względu jak niskie nie byłyby zarobki jego kunta-kintów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pracodawce nie stac na wyplate to niech ruszy *** i zapiernicza skonczylo sie ich slynne pracodawcow przyslowie,, na twoje miejsce jest 100 osob ''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No BREJZIAKI - do klawiatur !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwaczy proletaryat wyje z rozkoszy ,bedom dawać piniondze ,ale co to bedzie ,jak sie koryto skonczy? kwik bedzie nie do zniesienia ,a pracy nie bedzie ,bo pan kwaczy jełop z bangsterem krzywa twarz zarżnał bizness
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja naiwna myślałam, że płace podwyższają przedsiębiorstwa jeżeli ich na to stać. Okazuje się jednak, że to człowiek, który dnia nie przepracował ma takie umocowanie w pisowskim kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku rośnie płaca minimalna a wraz z nią rosną ceny! A dlaczego nie rośnie moja pensja co roku choćby o inflacje? Pracuje w urzędzie, idąc tym tropem za pare lat będę zarabiał pensje minimalna, skóra nie podwyżek w budżetówce! To ja pier....e taka praca i wole pójść do Lidla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zarabiałem nawet po kilka milionów miesięcznie do czasu aż rząd Mazowieckiego nie zamienił makulatury w prawdziwe pieniądze. Teraz PIS zrobi pewnie z pieniędzy makulaturę. Historia lubi się powtarzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpłytsza forma dziennikarstwa - podporządkowana odgórnym korporacyjnym celom -> tytuł w formie dokonanej „rząd przyjął ...” a w treści same dywagacje i przypuszczenia. Byle kliknięcia szły w górę. Dziękuje za występy - dziennik wschodni u mnie już na czarnej liście. Tylko co ja będę czytał, wszak to powszechne już ... ale nie normalne, mam nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nauczycielom nie podniósł. Najławiej płaci się nie z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Frankfurter Allgemeine Zeitung: Polska przeżywa boom gospodarczy dzięki reformom PiS. Dogonienie Niemiec nie jest już utopią”:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrost płac przekłada się na wzrost dochodów w firmach, bo ludzie więcej kupują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ed / wczoraj o 21:24 "A ja zarabiałem nawet po kilka milionów miesięcznie do czasu aż rząd Mazowieckiego nie zamienił makulatury w prawdziwe pieniądze. Teraz PIS zrobi pewnie z pieniędzy makulaturę. Historia lubi się powtarzać." Słuchaj w latach 90-tych była denominacja. Nie mówi się już "zarabiam milion" tylko 100 zł. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrost płac przekłada się na wzrost dochodów w firmach, bo ludzie więcej kupują.
 Tak sam z siebie czy ci za to płacą ? Jednak reformy szkolnictwa trzeba było przeprowadzić dużo wcześniej, tuz po obaleniu ekonomi marksistowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zarabiałem nawet po kilka milionów miesięcznie do czasu aż rząd Mazowieckiego nie zamienił makulatury w prawdziwe pieniądze. Teraz PIS zrobi pewnie z pieniędzy makulaturę. Historia lubi się powtarzać.
 Nie po to nasze ludzkie pany dodrukowali 500zł banknoty i wyprowadzają 1gr z obiegu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebane szefuncie tylko by wykorzystywali ludzi zeby moc sie dorobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zejebiście. Z 10 letnim stażem będe zarabiała jedynie 250 zł brutto więcej niż mlode osoby przychodzące do pracy- bo znając życie dla starych pracowników podwyżek nie będzie. Wzrosna ceny, wzrosną opłaty takie jak czesne za żłobek i przedszkole, które są wyliczane wg najniższej krajowej. Zamiast cokolwiek skorzystać dostanę tylko po kieszeni i to porządnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tych wypłat jak ceny wzrosną. Wyższe ceny i wrax chu... Kupocir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...